درمواردی که لازم باشد با شبکه کردن PLC و کنترل از طریق یک کامپیوتر مرکزی سیستم های بسیار پیچیده را با سرعت و دقت بسیار بالا انجام داد .

از قابلیت های PLC  میتوان به توانایی خواندن ورودیهای دیجیتال و آنالوگ و پالس های سرعت بالا و همچنین توانایی کنترل تجهیزات خروجی از جمله موتورها ، سیلندرها ، مانیتورهای صنعتی و ... و همچنین اتصالات شبکه ای با سرعت پاسخگویی بسیار بالا ، با دقت و انعطاف پذیری زیاد اشاره کرد .

شرکت های مختلفی در زمینه ساخت و طراحی این کنترلرها فعالیت دارند . دلتا یکی از این شرکتها میباشد که در ایران بدلیل ارزانی و حجم کوچک ، تنوع ، خدمات گسترده پشتیبانی در سری های PLC توانسته به عنوان یکی از شرکت های برتر در زمینه کنترل کننده ها جایگاه خاصی بدست آورد .

 

کنترلر دلتا


PLC های شرکت دلتا از نوع ماژولار بوده و دارای ساختار ساده و قابل انطباق با کارکردهای خاص میباشند. این PLC  ها در مدل های متفاوتی جهت مصارف مختلف صنعتی طراحی و تولید شده که از کوچکترین پروژه های صنعتی گرفته تا اتوماسیون واحدهای بزرگ صنعتی را میتوان با PLC های دلتا پیاده سازی وکنترل کرد.
این PLC ها در سری plc AS ،plc DVP ،plc AH طراحی شده و با استقاده از دو نرم افزار WPLSOFT و ISPSOFT برنامه نویسی میشوند.

 حتما بخوانید

نمایندگی دلتا در اصفهان


معرفی محصولات DVP :

این سری از محصولات دلتا از جمله PLC های ساده و پرمصرف و کم حجم تر محصولات این برند میباشد. این نوع از PLC ها در کاربرد های معمولی و متوسط میتوانند با سرعت بالا کنترل موقعیت را انجام دهند. این خانواده به مدل های مختلفی تقسیم میشوند که هرکدام ویژگی های خاص خود را دارا میباشند .


1.    DVP –S SERIES
2.    DVP –E SERIES
3.    DVP – PM SERIES
4.    DVP – MC SERIES

معرفی محصولات AS  :

این سری از PLC های دلتا از سری کنترل کننده های پیشرفته با کارایی بالا طراحی شده اند . این PLC  ها از سری های 32 بیتی میباشند و قابلیت بالای برنامه نویسی تا 128 K STEP از ویژگیهای خاص این نوع PLC  میباشد که با چند زبان برنامه نویسی SFC  ، LD ، ST قابل برنامه ریزی میباشند. همچنین قابلیت کنترل دقیق موقعیت تا 8 محور با فرکانس 200 KHZ از طریق شبکه ارتباطی CANOPEN را فراهم می اورد.

این سری از PLC  در سه نوع AS324MT-A ، AS332P-A و AS332T-A عرضه میشوند که مشخصات هرکدام داخل سایت به طور کامل اورده شده است.

دلتا cnc


معرفی محصولات AH :

این سری از PLC ها از سری کنترل کننده های پیشرفته دلتا میباشد و از لحاظ کارایی و کنترل موقعیت قابل مقایسه با PLC های سری زیمنس میباشند. این نوع از PLC  ها از سری PLC  های ماژولار بوده و دارای توابع پیشرفته و دارای نرم افزار یکپارچه میباشند . همچنین این سری دارای سیستم شبکه ETHERCAT برای کنترل ماشین ها با سرعت و دقت بالا را دارا میباشند. در صورت بروز هرگونه مشکل در سیستم کنترلی کاربر میتواند بدون توقف کردن CPU ازحالت اجرا ماژول های معیوب را تعویض کند. این سری از PLC ها در دو نوع RS2و EN عرضه میشوند که توضیحات کامل آن داخل سایت آورده شده است.

 

 حتما بخوانید

نمایندگی دلتا